سربکوبی سنتی و خدمات متنوع شرکت پرتو طب کسری

 

سربکوبی توسط شرکت پرتو طب کسری دارای مزیتهای متنوع و مطلوبی ست که در زیر بصورت خلاصه آمده است: 

  • تولید و عرضه ورق سرب درجه یک مخصوص حفاظت در برابر اشعه ایکس با خلوص ۹۹٪با ضخامت های ۱ میل،۱/۵ میل،۲ میل،۳میل و بالاتر و حتی در ابعاد و ضخامتهای خاص و سفارشی.
  • سربکوبی دیوار، کف و سقف اتاق های تصویر برداری پزشکی مطابق با استاندارهای رایج وزارت بهداشت و سازمان انرژی اتمی زیر نظر کارشناسان فیزیک بهداشت ذی صلاح
  • طراحی معماری فضاهای تصویر برداری درمانی مطابق استاندارد و دستورالعمل وزارت بهداشت و ارائه مشاوره فنی و تخصصی قبل از شروع عملیات ساخت بخشهای تصویر برداری و قبل از شروع عملیات سربکوبی با توجه به نوع کاربری اتاقها و پیش نیازهای مربوط به شیلدینگ اتاقهای ایکس ری به صورت تخصصی و ایجاد پیش نیازها برای جلوگیری از دوباره کاری برای کارهای تاسیساتی، آهن کشی، جوشکاری، زیرسازی ها و آماده سازی برای راه اندازی بدون نقص اتاقها طبق استانداردهای بروز جهانی
  • ارائه مشاوره تخصصی جهت بهینه سازی و کاهش هزینه های سربکوبی از نظر فنی ،ارتفاع و ضخامت شیلدهای مورد نیاز در فضاهای مختلف تصویر برداری درمانی و ارائه روشهای نوین استاندارد و آسان سربکوبی در سقفهای اتاقهایی که نیاز به شلدینگ دارند.
  • امکان ساخت اتاقهای کار با اشعه از صفر تا صد به صورت مدیریت پیمان جهت ایجاد آرامش و راحتی برای کارفرمایان محترم به همراه ارائه خدمات دزیمتری و گرفتن گواهی تاییده عدم نشت اشعه از مراجع ذیصلاح با طی مراحل قانونی.

سربکوبی چیست

سربکوبی به مجموع کارهایی اشاره می کند که با توجه به نصب ورق های سربی، مکانهای عکسبرداری ایزوله شده و مانع از خروج اشعه می‌شود. عملیات سرب کوبی جهت حفاظت از تمام افرادی است که در معرض تابش انواع اشعه قرار دارند .

اثرات تابش اشعه ایکس می تواند برای سلامتی شما مضر باشد.سپرهای سربی یک لایه اضافی از محافظت در برابر تابش اشعه ایکس فراهم می کنند. این تجهیزات محافظت در برابر اشعه به پرستاران ، پزشکان و تکنسین ها این امکان را می دهد تا در طی مراحل پشت یک سد بایستند. این موانع سرب اغلب در برنامه های پزشکی و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد که متخصص مراقبت های بهداشتی در طول عمل نیاز به ایستادن در کنار بیمار دارد.

شرکت پرتوطب کسری با تکیه بر دانش فنی و تخصص بالای تکنسین ها و مشاورین مجرب در تمام مراحل از صفر تا صد ساخت اتاقهای کار با اشعه را با متد به روز دنیا در اختیار جامعه محترم پزشکی و نظام سلامت قرار داده است ، لازم به ذکر است تکنسین های این شرکت با گذراندن دوره های مربوطه و مهارت های لازم انجام اصولی کار سرب کوبی و اجرای پانلهای پیش ساخته سربی را ضمانت می کنند و از انجام هر گونه دوباره کاری و هزینه اضافی به خریدار جلوگیری خواهند کرد.

سربکوبی

سربکوبی چه تضمینی دارد

سپرهای سربی در سبک ها و اندازه های مختلفی ارائه می شوند. یکی از ویژگی های مهم تقریباً همه موانع سرب محافظ در برابر اشعه ، متحرک بودن آنهاست و می توان آنها را به راحتی در اتاق تنظیم کرد. سپرهای سربی استاندارد یک مانع بزرگ قاب دار با پنجره نیمه یا پر است که به پزشک ، پرستار یا تکنسین اجازه می دهد تا بیمار خود را به راحتی ببیند. پس با عملیات سربکوبی این سپرها می توانند به اندازه ای گسترده باشند، که بتوانند دو متخصص مراقبت های بهداشتی را در پشت سد قرار دهند.

سرب برای محافظت در دستگاه های اشعه ایکس ، نیروگاه های هسته ای ، آزمایشگاه ها ، تجهیزات پزشکی ، تجهیزات نظامی و سایر مکان هایی که ممکن است در معرض تابش باشد استفاده می شود. انواع مختلفی از سپر موجود برای محافظت از مردم و محافظت از تجهیزات و آزمایشات بسیار زیاد است.

به عنوان مثال در طیف سنجی گاما ، قلعه های سربی ساخته می شوند تا پروب را از تابش محیط محافظت کند. محافظ شخصی شامل پیش بندهای سربی (مانند لباس آشنایی است که هنگام اشعه ایکس دندانپزشکی استفاده می شود) ، سپرهای تیروئید و دستکش های سربی است.بنابراین سربکوبی این تضمین ها را برای تمام صنایع در بر دارد.

 

بهترین خدمات و مناسب ترین قیمت ها را از ما بخواهید

09129404843

چرا باید از سرکوبی استفاده کنیم

در سال های پس از کشف اشعه ایکس و کاربرد آن در صنعت پزشکی با توجه به پیشرفت های حاصل در زمینه های مختلف درمانی و نیاز به استفاده از دستگاه های مختلف با اشعه ایکس و پرتوهای زیاد و زیان آور و انتشار آن ها در فضای درمانی و لزوم محافظت از کسانی که به صورت مداوم در معرض این تشعشعات هستند،بحثی به عنوان سربکوبی بوجود آمد.

سربکوبی در چه مواردی به کار می رود

استفاده و به کارگیری سرب در دیوارهای اطراف و محوطه دستگاه (سربکوبی دیوارها،سربکوبی کف،سربکوبی سقف،سربکوبی رادیولوژی،سربکوبی سی تی اسکن،سربکوبی اتاقهای عمل،سربکوبی بخش پزشکی هسته ای،سربکوبی ماموگرافی،سربکوبی اتاق های کار با اشعه و…)تنها روش موجود برای کاهش اشعه ها می باشد و نیز به کارگیری سرب درجه خلوص 99%برای تهیه محافظ ها ایکس ری لازم است.

درباره سرب کوبی بیشتر بدانیم

انواع تجهیزات محافظتی برای تجهیزات آزمایشگاهی از جمله قلعه های سربی ، سازه های متشکل از آجرهای سربی و خوک های سربی ، ساخته شده از ظروف جامد سرب یا سرب دار جهت ذخیره سازی و حمل نمونه های رادیواکتیو در دسترس است. در بسیاری از تأسیسات که تابش تولید می شود ، در سربکوبی، مقررات برای محافظت از اتاقهای مجاور در برابر تشعشعات پراکنده ، احتیاج به ساخت تخته سه لا یا دیوار خشک با سرب دارد.

همانند محافظهای سربی که در خارج از کشور برای ساخت اتاقهای کار با اشعه از آن استفاده می شود.کشور ما داری معادن متعدد سرب است و برخلاف دیگر کشورها ورق های سرب تولیدی ایران پس از استحصال دارای خلوص و کیفیت بسیاربالایی هستند.

پرتو طب کسری ارائه دهنده خدماتسربکوبی دیوار

نمونه کارهای انجام شده در زمینه سرب کوبی

دکتر دلدار کاشانی

 

سرب کوبی سنتی

مشتریدکتر دلدار کاشانی
ایجاد توسطپرتو طب کسری
خدمات ارائه شدهسرب کوبی سنتی

بیمارستان بعثت سنندج

 

سرب کوبی سنتی

مشتری بیمارستان بعثت سنندج
ایجاد توسطپرتو طب کسری
خدمات ارائه شدهسرب کوبی سنتی

سرب کوبی

شروع گفتگو
تماس با پرتو طب
پرتو طب کسری
همین الان سوالی داری بپرس